O nás

Proč Vysněno vzniklo?

Ač by se mohlo zdát, že spuštění e-shopu na podzim roku 2020 byl reakcí na pandemii koronaviru, není tomu tak. Když jsem před několika lety přecházel ze zaměstnání na volnou nohu v oblasti marketingu a rozhodl se působit na Kyjovsku, v hlavě se mi rodil projekt, který by pomáhal s podnikáním malým lokálním výrobcům. Součástí tohoto projektu, ze kterého nakonec z různých důvodů sešlo, měl být i společný e-shop. Jak šel čas, představa o e-shopu s produkty malých lokálních výrobců přetrvávala a čím dál lépe zapadala do portfolia mých aktivit. 

Stojíme na těchto pilířích

Kvalita a jedinečnost

Ač začínáme s prodejem produktů z regionu, kde žiju (tedy Kyjov a okolí), spojujícím faktorem je důraz na kvalitu a jedinečnost. Chci mít v e-shopu hlavně produkty, které nekoupíte na každé benzince či obchoďáku.

Autenticita a otevřenost

Vysněno nic nezatajuje a nepoužívá manipulativní triky (a že jich je). Atraktivní produkty, výstižný popis, jasná cena a podmínky, seriózní reklama – to stačí.

Profesionalita a férovost

E-shopy rostou jako houby po dešti. Díky vymakaným řešením, jako nabízí třeba Shoptet, může mít profi elektronický obchod prakticky kdokoliv. Jenže to je jen předpoklad pro profesionální provoz. Dotáhnout vše k „dokonalosti” chce hodně píle a odhodlání. Nemůžu slíbit, že se občas něco nepokazí, ale věřte, že udělám(e) vše proto, abyste neodešli znechucení. 

Jak balíme zásilky

Vladan Košut
zakládající snílek